Galerie

Poslech binaurální hudby

Každý člověk potřebuje občas na chvíli vypnout, úplně se uvolnit a nechat volně plynout myšlenky. Co vás však do takového stavu dostane? Binaurální hudba!

Víte o tom, že si můžete sami naladit váš mozek? Ptáte se jak? Pomohou k tomu binaurální zvukové vlny. Binaurální zvukové vlny jsou jedním z typu mozkových vln, se kterými se setkáte i na speciálních nahrávkách vytvořených právě “k naladění“ vašeho mozku. V čem je jejich kouzlo a proč jsou tyto nahrávky tak populární?

Technologie hudebního průmyslu pronikla již i přímo do vašeho mozku. Tato technologie vám umožní snadno vstoupit do meditačního stavu. Takže někdo, kdo nikdy neměl praxi s meditací, dosáhne stejného výsledku jako ti, co meditují tradičním způsobem. Žádné další boje s vaší upovídanou myslí, žádná frustrace z toho, že se nemůžete dostat do meditačního stavu nebo z toho, že to neděláte správně.

V hlavě se vám vytváří jakési "libozvuky", které zklidňují mysl a dostávají ji na takovou frekvenci, kdy člověk prostě vypne. Hodně často a rád ji poslouchám ve chvílích, kdy se mi relaxace opravdu hodí (před různými stresovými situacemi, při potřebě uklidnit se, např. před zkouškou...). Takovou hudbu se doporučuje poslouchat ve sluchátkách.

K čemu vám poslech binaurálních zvukových vln může být užitečné?

Zarezervujte si čas a termín k relaxaci na tel. 739 091 009 nebo na e-mailu Ilona.Hrbackova@seznam.cz.

19.08.17